Szampon do brązowych włosów

Przy pielęgnacji włosów wskazane jest, aby szampon dobierać również do ich kolorystyki. Matowy kolor brązów, to oznaka słabej ochrony włosów przed czynnikami zewnętrznymi. Jeśli tylko chcesz dobrego nabłyszczenia, to na rynku odnajdziesz bogatą ofertę. Poniżej zaproponuję szampony o świetnie dobranych składnikach.

SZAMPON DO BRĄZOWYCH WŁOSÓW
Z EKSTRAKTEM Z ORZECHÓW WŁOSKICH I KAKAO

Szampon ten może służyć do naturalnych modnych brązowych jak i pokoloryzowanych na brąz włosów przykłady: http://fryzury.qever.com/modne-fryzury/ . Dzięki pigmentom włosy nabierają pięknego blasku. Sprawiają wrażenie jakby odbijały światło.

Jednocześnie szampon ma zadanie pielęgnację włosów. W swoim składzie ma również wit.E, która wraz z ekstraktem z orzechów i kakao dożywia cebulki włosa i jednocześnie ułatwia rozczesywania. Przecież ta część pielęgnacji jest bardzo ważna.

Samo stosowanie preparatu jest bardzo proste. Wystarczy namoczyć włosy i delikatnie masować aż do poprawnego umycia. Potem bardzo starannie wypłukać.

Szampon służy do codziennej pielęgnacji jednakże proponuję jednocześnie i na przemiennie używać szampony pielęgnacyjne do włosów brązowych.

Nie zawierają silikonów.

SZAMPON DO WŁOSÓW BRĄZOWYCH Z WYCIĄGIEM Z CHINOWCA

Ten preparat skutecznie myje włosy i jednocześnie ożywia włosy dając im piękny blask. Dzięki wyciągowi z chinowca włos barwi się na naturalny kolor. Szampon jest z dodatkiem naturalnego składnika.

Jak pielęgnować?

Po obfitym nawilżeniu wodą, we włosy wmasuj szampon. Masuj do uzyskania obfitej piany. Następnie spłucz ciepłą wodą.

Rada jaką polecają styliści, to szampony należy stosować co drugu dzień lub według uznania.
Należy jednak nie przedobrzyć, aby nie przesuszyć cebulek włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *